Yenimahalle İngilizce Öğretmeni İş İlanı

Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Formasyon eğitimini tamamlamış, Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, en az 3 yıl deneyimli, M.E.B. atama şartlarına uygun, Veli / Öğrenci / Öğretmen iletişimine önem veren, alanında yeterli bilgi birikimine sahip, mesleği ile ilgili gelişmelerden haberdar olabilen, çağdaş eğitim yöntemlerini ve teknolojilerini kullanabilen, İletişim gücü yüksek, takım çalışmasına yatkın, uyumlu, Ankara Yenimahalle ve Etimesgut çevresinde ikamet eden, ulaşım sorunu olmayan, Alfa Ailemize yetenekleri ile güç katacak, yaratıcı, yeni nesil eğitim dünyasında bizimle birlikte mesleki gelişimini daha da ileri taşımak isteyen ve birlikte uzun süre çalışabileceğimiz İngilizce Öğretmenleri arıyoruz.
Alfa Grup Eğitim Kurumları İLETİŞİM
Ankara Yenimahalle’de çalışacak İngilizce Öğretmeni arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfaları. Yeni nesil iş ilan sayfalarında ingilizce öğretmeni iş başvuruları aracısız ilan veren firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları için ilan arama kutusunu denemenizi öneririz.
#ingilizceöğretmeni #öğretmen mi arıyorsunuz ? İstanbul, Ankara ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #öğretmenişilanı #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

TELEFON:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlanmıştır.

YAYIN TARİHİ:

03.03.2022

BİTİŞ TARİHİ:

30.04.2022 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Öğretmen ilanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.

Bir cevap yazın