Kadıköy Bilgisayar Öğretmeni İş İlanı

Kursumuz bünyesinde Office programları eğitimi verecek Üniversitelerin teknik eğitim fakültelerinden, Bilgisayar Öğretmenliği, Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği, Bilgisayar ve Kontrol Öğretmenliği / Eğitimi, Elektronik ve Bilgisayar Öğretmenliği / Eğitimi, Bilgisayar ve Kontrol Teknolojisi Öğretmenliği Bölümlerinden mezun olan veya yine Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği, Kontrol ve Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği, Bilişim Sistemleri Mühendisliği, Elektronik ve Bilgisayar Bölümü, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Bilimleri bölümlerinden herhangi birinden mezun Bilgisayar Öğretmeni alınacaktır.
İstanbul Başarı Noktası Eğitim Kurumları İLETİŞİM
İstanbul Kadıköy’de çalışacak Bilgisayar Öğretmeni arayan firma ve kişilere ait popüler ilan sayfaları. Yeni nesil iş ilan sayfalarında bilgisayar öğretmeni iş başvuruları aracısız ilan veren firmaya yapılır. Alternatif iş ilanları için ilan arama kutusunu denemenizi öneririz.
#bilgisayaröğretmeni #öğretmen mi arıyorsunuz ? Ankara ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #öğretmenişilanı #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

TELEFON:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlanmıştır.

YAYIN TARİHİ:

03.03.2022

BİTİŞ TARİHİ:

30.04.2022 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Öğretmen ilanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını , , , inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.

Bir cevap yazın