İzmir Okul Öncesi Öğretmeni İş İlanı

İzmir Çiğli’de açılacak olan kurumumuzda çalışmak üzere Okul Öncesi Öğretmenler aranıyor.


Adayların Okul Öncesi Öğretmenliği lisans programından mezun olmaları gerekmektedir. Güler yüzlü, çocuklarla etkili ve iyi iletişim kurabilen, profesyonel ve disiplinli, takım çalışmasına uygun, organizasyon becerilerine sahip, kendini sürekli geliştiren, iletişim gücü yüksek kişiler değerlendirmemize tabi tutulacaktır.


İzmir’de okul öncesi öğretmeni arayan kurum ve kişilere ait popüler ilan sayfasına hoş geldiniz. Yeni iş ilanlarında okul öncesi öğretmeni iş başvurusu aracısız, firmaya yapılır. Alternatif ilanları da görmek isterseniz popüler iş fırsatlarında arayınız.

“İzmir Okul Öncesi Eğitim Bilgisi”

Başarılı okul öncesi öğretmenleri, sabır, nezaket ve öğrencilerin gelişen duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarına uygun şekilde cevap verme yeteneğine sahiptir. Öğretmenler ayrıca güven uyandırabilmeli ve öğrenmeyi motive edebilmeli ve yaşa uygun dersler geliştirebilmelidir. Bu seviyedeki etkili öğretmenler, oyunun küçük çocuklar için ne kadar önemli olduğunu anlarlar ve öğrenmeyi etkin bir şekilde oyuna dahil edebilirler. Ebeveynler, diğer öğretmenler, yöneticiler ve çocuklar ile iyi iletişim de önemlidir. Aynı odada birden fazla yetişkinle çalışmak yaygın olduğundan, diğer öğretmenlerle işbirliği yapma isteği çok önemlidir.

#okulöncesiöğretmeni #öğretmen mi arıyorsunuz? İzmir ve tüm şehirlerde tek noktadan kolayca #öğretmenişilanı #işilanı #ilanver #posta #hürriyet #sabah #milliyet

TELEFON:

Teşekkürler başvuru süresi tamamlanmıştır.

YAYIN TARİHİ:

25.10.2021

BİTİŞ TARİHİ:

09.11.2021 son başvuru tarihidir.

Alternatif iş ilanı için Öğretmen ilanları özel sayfaları ziyaret ediniz. Benzer iş ilanlarını inceleyin. Yayın süresi biten ilanlarda site içi iş aramayı deneyiniz. Üyeliksiz, CV siz, Tek Noktadan Kolayca İş Fırsatları.